Farbowanie i pasemka

Sty 3, 2012   //   by nikon   //   Strzyżenie damskie  //  Możliwość komentowania Farbowanie i pasemka została wyłączona

Dzięki profesjonalnej koloryzacji w salonie, kolor jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Dzięki temu nasze włosy są zdrowe i lśniące przez długi czas. Dobór farby, oksydanta (wody utleniającej) i rozjaśniacza jest ustala się według konkretnych. W Salonie Fryzjerskim Cherry oferujemy m.in. stuprocentowe pokrycie siwych włosów, koloryzację bez amoniaku (użycie specjalnego szamponu koloryzującego), która poprawia i wzmacnia strukturę włosa.

Taki sposób farbowania daje pięknie wyglądający i błyszczący kolor. Zawarta w nim CERA OIL COMPLEX pomaga chronić włókna włosa przy każdej koloryzacji. Farby z firmy Matrix dają długotrwały kolor przy 100 proc. pokryciu i dzięki trwałemu działaniu pielęgnacyjnemu- przedłużenie intensywności koloru, blask włosów. W salonie możemy pozwolić sobie na nowoczesne położenie kolorów np. przy zastosowaniu różnych technik  koloryzacji bądź ich połączenia.

W warunkach domowych często zdarza się, że trzymamy farby zbyt długo, co powoduje przesuszenie włosów, różny odcień kolorów na całej długości włosa. W salonie stylista dopilnuje, aby kolor na naszych włosach wyglądał pięknie. W domu przy ponownej koloryzacji wiele osób kładzie farbę na całe włosy, co nie jest wskazane i niszczy włosy. W salonie możemy bez problemu stosować farbę tylko na odrosty.

Comments are closed.