Do pani Małgosi trafiłam z bardzo zniszczonymi włosami. A teraz… są długie, piękne, lśniące i naprawdę nie wymagają dużo pracy. Kolory zawsze dobrane perfekcyjnie. Zawsze odpowiednio dobrana pielęgnacja oraz zalecenia do pielęgnacji domowej. Zawsze wychodzę zadowolona a naprawdę nie muszę mówić czego chcę. Dziewczyny zawsze trafią w punkt.. polecam
Dziś byłam w salonie fryzjerskim Cherry. Bardzo trudno dobrze obciąć moje włosy. Pani Patrycja dokonała cudu! Dawno nie byłam tak zadowolona ze strzyżenia. Salon znalazłam w internecie i mimo bardzo dobrych opinii o salonie, trochę się obawiałam…Serdecznie polecam!!!
Doskonałość, jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu i cudownej atmosfery w salonie. Wszystkim szczerze polecam
Bardzo dobry fryzjer. Pani Gosia zawsze doradzi, dobierze kolor. Nie niszczy włosów. Po jej ścinaniu świetnie włosy się układają, a przy tym nie zostawia się majątku. Polecam
Świetne fryzjerki, które czynią cuda na głowie i jednocześnie działają zbawiennie na duszę. Polecam gorąco.
Jestem bardzo zadowolony, super fryzjerki, polecam!
Serdecznie polecam ! Mam długie, kręcone włosy i rzadko bywam tak zadowolona ze ścięcia. Ścinałam włosy u różnych fryzjerów, ale rzadko wracałam. Tutaj wrócę na pewno ! Dawno nie wyszłam z takim uśmiechem na twarzy ! Fryzjer, który oprócz wysłuchania życzeń odnośnie fryzury sam proponuje konkretne ścięcie i przykłada się do tego to skarb !
Profesjonalna i miła obsługa, jeżeli chcesz mieć perfekcyjny, modny kolor serdecznie polecam!!!
